Al sinds 1974
in dienst van
de student!

Al sinds 1974 verkiezen onze leden jaarlijks een nieuw Praesidium. Als een hecht team zorgen zij tussen hun drukke studies door voor alles wat er binnen de club gebeurt!    

Oude Praesidia

DIEFKA dankt al haar Ouwzakken voor hun inzet voor de club.

Praesidium 2020-2021

Praeses: Michèle van den Broeck
Vice-praeses: Bram Rijnsbergen
Vice-praeses: Floor Meijers
Quaestor: Naomi Hofstede
Cantor: Wessel Bolwerk
Schachtentemmer: Esther Wisse
Zedenmeester: Sophie Croonen
Materiaalmeester: Robert Ilsbroukx
Materiaalmeester: Evelien Rossen
Feest: Eva Tholhuijsen
Feest: Jeanine Breen
Feest: Youri Speth
P.R.: Eva Tholhuijsen
V.U.: Niels Witberg
Sport: Madelief Dolk
Sport: Olaf Stadhouder
Mentor: Evelien Rossen
Mentor: Mitchell ter Wisscha
Scriptor: Femke de Boer
Webmaster: Niels Witberg
Meter: Ocea van de Laar
Peter: Lars Houtman
Peter: Tim de Hoogt

Praesidium 2019-2020

Praeses: Michèle van den Broeck
Vice-praeses: Wessel Bolwerk
Vice-praeses: Ocea van de Laar
Quaestor: Floor Meijers
Cantor: Lars Houtman
Schachtentemmer: Iris Oudshoorn
Zedenmeester: Bram Rijnsbergen
Materiaalmeester: Frie Jansen
Feest: Joey Lenaers
Feest: Sophie Croonen
Feest: Hanna Boelhouwer
P.R.: Lars Houtman
P.R.: Robert Ilsbroukx
V.U.: Naomi Hofstede
V.U.: Tim de Hoogt
Sport: Mitchell ter Wisscha
Sport: Esther Wisse
Mentor: Marieke Rozema
Mentor: Vita de Jager
Scriptor: Naomy Breekpot

Praesidium 2018-2019

Praeses: Tim de Hoogt
Vice-praeses: Marieke de Rooij
Quaestor: Ocea van de Laar
Cantor: Lars Houtman
Schachtentemmer: Wessel Bolwerk
Zedenmeester: Clara Verhaeghe
Materiaalmeester: Frie Jansen
Feest: Iris Oudshoorn
Feest: Miranda Peters
Feest: Vincent van den Elsen
V.U.: Tristan Dehez
Sport: Milo Huyskens
Sport: Meike Lems
Sport: Michèle van den Broeck
Mentor: Tessa Buffet
Mentor: Lysanne Smisaert
Scriptor: Tessa Bax

Praesidium 2017-2018

Vice-praeses: Tim de Hoogt
Vice-praeses: Zoë Vandaele
Cantor & Materiaalmeester: Lars Houtman
Schachtentemmer: Marieke de Rooij
Zedenmeester: Dymph van Andel
Feest: Thomas Vervaet
V.U.: Claire de Court
Sport: Ocea van de Laar
Sport: Meagan Jacobs
Mentor: Tessa Bax
Scriptor: Bente van de Haterd

Praesidium 2016-2017

Praeses: Lars Houtman
Vice-praeses: Tim de Hoogt
Vice-praeses: Josefien Krekels
Quaestor: Blanka Podzimek
Cantor: Suzanne Vos
Doopmeester: Micha van der Sar
Schachtentemmer: Alexander Vanhaelen
Zedenmeester: Josefien Krekels
Feest: Alex Brand
V.U.: Lincy Schroven

Sport: Evert Zijlstra
Sport: Alexander Vanhaelen
Mentor: Gaëlle Vije
Scriptor: Zoë Vandaele

Meter: Martine Knoop
Meter: Loes van Nieuwburg

Praesidium 2015-2016

Praeses: Suzanne Vos
Vice-praeses: Lars Houtman
Vice-praeses: Martine Knoop
Quaestor: Kimberly Bos
Cantor: Loes van Nieuwburg
Doopmeester: Matthijs Boer
Schachtentemmer: William Davy
Zedenmeester: Micha van der Sar
Feest: Alex Brand
Feest: Luuk van Sloun
P.R.: Peter van der Beek

Sport: Tim de Hoogt
Sport: Alexander Vanhaelen
Mentor: Josefien Krekels
Scriptor: Cas Huurman

Auxiliator: Cathy van de Wiele
Meter: Veerle Hertog
Meter: Aurore Larue

Praesidium 2014-2015

Praeses: Aurore Larue
Vice-praeses: Suzanne Vos
Vice-praeses: Martine Knoop
Quaestor: Veerle Hertog
Cantor: Cathy van de Wiele
Doopmeester: Nicky Roberts
Schachtentemmer: Matthijs boer
Zedenmeester: Donovan Flumens
Feest: Koen Voorboom
Feest: Niels Graafmans
P.R.: William Davy
V.U.: Loes van Nieuwenburg

Sport: Lars Houtman
Sport: Senna van der Wijst
Mentor: Esmee Hartings

Scriptor: Kimberly Bos

Praesidium 2013-2014

Praeses: Veerle Hertog
Vice-praeses: Anne van Loon
Vice-praeses: Cathy van de Wiele
Quaestor: Laura Stroobants
Cantor: Aurore Larue
Doopmeester: Nicolas Demunter
Schachtentemmer: Nicky Roberts
Zedenmeester: Roxanne Bex
Feest: Matthijs Boer
Feest: Niels Graafmans
P.R.: Loes van Nieuwburg
V.U.: Laura Smeele

Sport: Suzanne Vos
Sport: Senna van der Wijst
Mentor: Marijke de Raedt
Scriptor: Martine Knoop
Auxiliator: Philip Gommers

Praesidium 2012-2013

Praeses: Philip Gommers
Vice-praeses: Carlien Roothans
Vice-praeses: Cathy Van de Wiele
Quaestor: Inge Jooren
Cantor: Anne van Loon
Doopmeester: Dennis Dils
Schachtentemmer: Astrid Witters
Zedenmeester: Nicolas Demunter
Feest: Roxanne Bex
Feest: Sarah Mertens
P.R.: Aurore Larue

Sport: Laura Smeele
Sport: Laura Stroobants
Mentor: Marieke Jorna

Scriptor: Veerle Hertog
(Cultuur: Christian Laurs)

Praesidium 2011-2012

Praeses: Kim van de Wiel
Vice-praeses: Inge Jooren
Vice-praeses: Marieke Jorna
Quastor: Philip Gommers
Cantor: Denise Vogel
Schachtentemmer: Carlien Roothans
Zedenmeester: Dennis Dils
Feest: Fleur Solleveld
Feest: Leon de Jong
P.R.: Yasmine Vercruysse
P.R.: extern: Rosanne Huizer

Mentor: Cathy Van de Wiele
Webmaster: Wim Haes
Meter: Hanne Nijs

Praesidium 2010-2011

Praeses: Rosanne Huizer
Vice-praeses: Tom Haes
Quaestor: Marcel Brouwer
Cantor: Eline Burgers
Doopmeester: Kim van de Wiel
Feest: Nalanthi Vlassak
Feest: Yasmine Vercruysse
Sport: Inge Jooren
(Sport: Maaike de Schepper)

Mentor: Dennis Dils
Scriptor: Marieke Jorna
Cultuur: Anniek Bragonje

Appendix: Denise Vogel

Praesidium 2009-2010

Praeses: Hanne Nijs
Vice-Praeses: Anniek Bragonje
Vice-Praeses: Dimitri Kadic
Quaestor: Joline Jochems
Cantor: Ronny van Werkhoven
Schachtentemmer: Tom Haes
Zedenmeester: Denise Vogel
Feest: Nalanthi Vlassak
Feest: Amélie Daminet
P.R.: Chloé Claes
Sport: Aron Meijer
Sport: Philip Lams
Mentor: Rosanne Huizer
Scriptor: Marisca van Beek

Cultuur: Kristel Nickolson
Webmaster: Wim Haes
Meter: Caroline Vlek
Peter: Adriaan Van Rossem

Praesidium 2008-2009

Praeses: Caroline Vlek
Vice-Praeses: Ronny van Werkhoven
Quaestor: Hanne Nijs
Cantor: Adriaan Van Rossem
Schachtentemmer: Tom Haes
Zedenmeester: Joline Jochems
Feest: Nalanthi Vlassak
Feest: Amélie Daminet
P.R.: Anniek Bragonje
P.R.: Sophie de Waal
Sport: Kristel Nickolson
Mentor: Iris Pepping

Scriptor: Caroline Vlek
Cultuur: Claudia Hendrickx
Webmaster: Jochem Bruijns
Meter: Annelies Bruijns

Praesidium 2007-2008:

Praeses: Annelies Bruijns
Vice-Praeses: Inge Comeyne
Quaestor: Linsey van de Reep
Cantor: Claudia Hendrickx
Schachtentemmer: Kathrin Brüser
Zedenmeester: Stijn Tant
Feest: Paul Beckers
Sport: Jona Bemindt
Mentor: Olivier Legros
Scriptor: Caroline Vlek
Cultuur: Ronny van Werkhoven
Webmaster: Jochem Bruijns
Meter: Maaike van der Linden

Praesidium 2006-2007:

Praeses: Nuria Baeten
Vice-Praeses: Maaike van der Linden
Quaestor: Annelies Bruijns
Cantor: Jan Ackermans
Schachtentemmer: Stijn Heyvaert
Zedenmeester: Ronny van Werkhoven
Feest: Jeroen Hendriks
P.R.: Bart Broeckx
Sport: Nicole Lemmens
Sport: Inge Comeyne
Scriptor: Bart de Laat
Cultuur: Barbara Broux
Webmaster: Paul Beckers
Praegustator: Bert Gybels

Praesidium 2005-2006:

Praeses: Maaike van der Linden
Vice-Praeses: Bert Gybels
Quaestor: Nuria Baeten
Cantor: Jan Ackermans
Schachtentemmer: Jef De Wever
Zedenmeester: Stijn Heyvaert
Feest: Tim Verdonck
Feest: Annelies Bruijns
Sport: Stephanie Begemann
Sport: Barbara Broux
Scriptor: Steven Huygh
Cultuur: Cedric Hanet
Webmaster: Jan Ackermans

Praesidium 2004-2005:

Praeses: Kristel Justus
Vice-Praeses: Nuria Baeten
Quaestor: Fleur Mennes
Cantor: Evert Herman
Schachtentemmer: Stijn Tant
Zedenmeester: Michelle Poldervaart
Feest: Elke Wellens
Feest: Adelheid Joris
P.R.: Casper Crijns
Sport: Adriaan Van Rossem
Sport: Maaike van der Linden
Mentor: Stephanie Begemann
Cultuur: Saartje De Clercq
Webmaster: Jan Ackermans

Praesidium 2003-2004:

Praeses: Sylvia Laagland-Winder
Vice-Praeses: Kristel Justus
Quaestor: Ellen Bakkers
Cantor: Sven Botterweck
Schachtentemmer: Bert Gybels
Zedenmeester: Joris Somers
Feest: Stef Robijn
Feest: Tom De Remiens
P.R.: Diane Van Rozen
Sport: Berthie Van Noten
Sport: Adriaan Van Rossem
Mentor: Saartje De Clercq
Scriptor: Eva-Maria Wingender
Scriptor: Viola Daub
Cultuur: Femke Witjes
Webmaster: Eva-Maria Wingender

Praesidium 2002-2003:

Praeses: Bert Gybels
Vice-Praeses: Sylvia Laagland-Winder
Quaestor: Joris Mertens
Cantor: Boris Serck
Schachtentemmer: Philippe Bossaert
Zedenmeester: Wim Jansens
Feest: Ine Peeters
Feest: Muriel Filiers
P.R.: Philipe Maillard
Sport: Bartjan van der Meulen
Sport: Anke Köster
Mentor: Gwen Vermeirsch
Scriptor: Berthie Van Noten
Scriptor: Kristien Neyens
Cultuur: Gert-Jan van Barneveld
Webmaster: Eva-Maria Wingender

Praesidium 2001-2002:

Praeses: Greet Diels
Vice-Praeses: Gert-Jan van Barneveld
Quaestor: Joris Mertens
Cantor: Kim Broes
Schachtentemmer: Philippe Bossaert
Zedenmeester: Wim Jansens
Feest: Marianne Proost
Feest: Julie Lecocq
P.R.: Bert Gybels
Sport: Bartjan van der Meulen
Sport: Muriel Filiers
Mentor: Christian De Clippele
Scriptor: Jessica Sommer
Scriptor: Sylvia Laagland-Winder
Cultuur: Nicole Mollink

Archief
(Aangevuld met dank aan Michael van Rengs, Tom Boumans, Tom Deleu, Melanie Spahn, Steven Mullie, Jeroen Leus, Guy Hendrickx .)

Praesidium 1998-1999:

Praeses: Pauwel Berghman
Cantor: Tom Deleu

Praesidium 1997-1998:

Praeses: Tom Deleu
Doopcomité: Jim Bolssens
Doopcomité: Wim Cruysberghs
Feest: Isabelle Truyers
Feest: Aurélie Moralis
Sport: Yves Janssens

Praesidium 1996-1997:

Praeses: Tom Deleu
Vice-Praeses: Sander van Gastel
Quaestor: Aurélie Moralis
Cantor: Melanie Spahn
Schachtentemmer: Frederik de Vos
Zedenmeester: Filip Verlinden
Feest: Jim Bolssens
Feest: Wim Cruysberghs
P.R.: Isabelle Behaeghel
Sport: David Jonkers
Sport: Fulco de Vries
Sport: Taksi
Mentor: Dagmar Pauwels
Scriptor: Gerben Esselink
Scriptor: Ruud Pulskens
Cultuur: Yves Janssens
Adiutor: Toon Blatoon

Praesidium 1995-1996:

Praeses: Michael Van Rengs
Vice-Praeses: Tom Boumans
Quaestor: Bart Sloots
Cantor: Walter Mengde
Schachtentemmer: René Bemers
Zedenmeester: Annique Bouwer
Feest: Sander van Gastel
Feest: Katja Meurders
P.R.: Sofie van Dijk
Sport: David Jonkers
Sport: Pepijn van de Vlerk
Mentor: Franziska Hilgenstock
Scriptor: Nélinka Verwaard
Scriptor: Rob Aerts
Adiutor: Bas van der Pant
Taksi: Taksi

Praesidium 1994-1995:

Praeses: Melanie Spahn
Vice-Praeses: Jan-Martijn Schaap
Quaestor: Sven van Haesendonk
Cantor: Jeroen Leus
Schachtentemmer: Stijn van Dessel
Zedenmeester: Tom Boumans
Feest: Michael van Rengs
Feest: Katja Meurders
P.R.: Sofie van Dijk
Sport: Maarten Lammers
Sport: David Jonkers
Scriptor: Marye Risselada
Cultuur: Olivier Taeymans


Praesidium 1993-1994:

Praeses: Jeroen Leus
Vice-Praeses: Walter Mengde
Quaestor: Melanie Spahn
Schachtentemmer: Tom Nagels
Porrentemster: Lieve Meulemans
Zedenmeester: Wouter Merckx
Feest: Sandra Wemer (tegenwoordig Sandra Cools)
Feest: Guy Danneels
Sport: Mark de Pauw
Mentor: Nelinka Verwaard
Scriptor: Katja Meurders
Scriptor: David Buschman
Cultuur: (Jan-)Martijn Schaap

Praesidium 1992-1993:

Praeses: Kurt Beckers
Scriptor: Jeroen Leus

Praesidium 1991-1992:

Praeses: Kristof van Hoye

Praesidium 1990-1991:

Praeses: Bart Verdonck

Praesidium 1989-1990:

Praeses: Eric Goossens “De Gossie”

Praesidium 1982-1983:

Praeses: Edward de Beuckelaer

Praesidium 1981-1982:

Praeses: Guy Hendrickx

Praesidium 1980-1981:

Praeses: Dirk van de Put

Praesidium 1979-1980:

Praeses: Jan Wyndale

Aanvullingen voor ons archief?

DIEFKA is altijd op zoek naar verhalen van vroeger! Heeft u foto’s, video’s of andere informatie voor ons archief? Stuur ons dan een mailtje!